Hakkımızda

Av. Ömer Fatih Kama

06.02.1980 yılında doktor anne ve babanın evladı olarak dünyaya geldi. 5,5 yaşında öğrenim hayatına başlayan Ömer Fatih KAMA Ankara Alpaslan İlkokulunda okudu.

Daha sonra Ankara Anadolu Lisesi bitirdi ve 1997 senesinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak 4 yıllık eğitimi sonucu 2001 yılında mezun oldu. 2002 yılında stajını bitirerek hemen arkasından noterlik belgesini aldıktan sonra askerlik vazifesini kısa dönem olarak ulaştırma taburunda tamamladı.

2003 yılının mart ayında kendi avukatlık ofisini açıp meslek hayatına aktif bir şekilde başladı ve aynı anda Gazi Üniversitesi Anayasa Hukuku yüksek lisansı eğitimi aldı.

Meslek hayatı sırasında Kızılay Derneği Hukuk Müşavirliği, ASKİ ve BEDAŞ sözleşmeli avukatlığı, Digiturk İç Anadolu Bölge Sorumluluğu yapan Ömer Fatih KAMA , aktif olarak 2015 yılından beri Sigorta Hukuku konusunda aktüer ya bilirkişiliği, 2020 yılından beri de arabuluculuk yapmaktadır.

Yaklaşık 15 senedir kendi hukuk bürosunda trafik kazalarından kaynaklanan tazminat( Destekten yoksun kalma tazminatı , kalıcı ve geçici iş göremezlik tazminatı , araç değer kaybı , ödenmeyen hasar bedelleri ve pert-total işlemleri vb.) yapmaktadır.

  • Ölümlü Trafik Kazalarında Tazminat
  • Yaralanmalı Trafik Kazalarında Tazminat
  • Ödenmeyen Araç Hasar Bedelleri
  • Araç Değer Kaybı Tazminatı
  • Terör Mağdurları Tazminatı
Tüm Sorularınız için 0312 577 52 51 ve 0532 477 99 32
Signature

Arb.Av. Ömer Fatih Kama

Avukat & Arabulucu & Bilirkişi